Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 21.05.2011, 15:54
Wiłsa tak podeszła do tego meczu, że nie ma w ogole co komentować. Gra w chodzonego, szkoda. A ci co piszą, że faulu nie było niech sobie przypomną IDENTYCZNĄ sytuację Melikson kontra Mielcarz...Karny, ale bez czerwonej. Mielcarz też dostał wtedy żółtą ale drugą. I tyle, mecz bez historii. Dziękuję.
Odpowiedz cytując