|
Wiłsa tak podeszła do tego meczu, że nie ma w ogole co komentować. Gra w chodzonego, szkoda. A ci co piszą, że faulu nie było niech sobie przypomną IDENTYCZNĄ sytuację Melikson kontra Mielcarz...Karny, ale bez czerwonej. Mielcarz też dostał wtedy żółtą ale drugą. I tyle, mecz bez historii. Dziękuję.
|