Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 21.05.2011, 15:53
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, może się nie znam, ale trudno mi sobie wyobrazić bardziej ewidentny rzut karny i bardziej ewidentną czerwoną kartkę. Fakty są takie, że pierwszy do piłki dopadł zawodnik Legii, wypuścił sobie ją przed siebie, Pareiko na niego z impetem wpadł, wywrócił go, uniemożliwiając mu wyjście sam na sam z bramką, a w takiej sytuacji ZAWSZE bramkarz dostaje czerwoną kartkę. Liczy się to, kto w tej sytuacji trafił pierwszy w piłkę, a był tym kimś bodajże Radovic i to jest fakt niezaprzeczalny.

Ktoś kto nie widział karnego w tej sytuacji jest po prostu ślepcem, ale rozumiem oczywiście, że zaślepić go mogła miłość do Wisły.
Karny był, ale Pareiko "wpadł na niego z impetem"!! Coś ty chłopie, nie dowidzisz? Błąd Pareiki fakt, myślał, że złapię te piłkę, ręce złożył w koszyczek, nie przewidział, że Radovic ją dotknie. Ale nie wpadł na niego, stał w miejscu. Niezamierzony faul, karny i żółta kartka!
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując