Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 21.05.2011, 15:53
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Chciał złapać, ale nie złapał jełopie. Tak samo jak i wchodzi wślizgiem też chce trafić w piłkę, ale nie trafia. Boże co za pustaki z niektórych z was.
No i na ch.. go obrażasz? Sam żeś jełop. To Radovic wpadł na Pareikę.
Odpowiedz cytując