Acima napisał(a):

|
Jeżeli sędzia odgwizdał w tej sytuacji faul to nie mógł podjąć innej decyji jak dać czerwoną, bo takie są przepisy. Ciężko to pojąć?
|
Dokladnie. Jezeli faul to czerwona i karny. Jezeli nie ma faulu to albo faul na bramkarzu i wolny albo "od bramki". Wg. mnie faulu nie bylo. Z tym, ze jak go juz gwizdnal to czerwona musial dac.
P.S. Sedzia jest slaby.
P.S.2. Bardzo slaby.