Ogryzek napisał(a):

|
Pereiko niestety zachował się jak junior.
|
PAREIKO.
Sędzia zachował się jak junior.
1. Pareiko wychodzi do piłki, Radović również.
2. Pareiko zatrzymuje sie, by ją złapać.
3. Radović ją "dziubie" (przez co Pareiko jej nie łapie, ale również nie ma z jego strony ruchu w stronę Radovicia) i wpada w stojącego Pareikę.
- BEZ FAULU PAREIKI -
PS: Uprzejmie proszę moderatorów o bana dla użytkownika Undertaker za liczne obrazy innych użytkowników i brak jakiegokolwiek poziomu i kultury.