Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 21.05.2011, 15:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pereiko niestety zachował się jak junior.
PAREIKO.
Sędzia zachował się jak junior.

1. Pareiko wychodzi do piłki, Radović również.
2. Pareiko zatrzymuje sie, by ją złapać.
3. Radović ją "dziubie" (przez co Pareiko jej nie łapie, ale również nie ma z jego strony ruchu w stronę Radovicia) i wpada w stojącego Pareikę.
- BEZ FAULU PAREIKI -


PS: Uprzejmie proszę moderatorów o bana dla użytkownika Undertaker za liczne obrazy innych użytkowników i brak jakiegokolwiek poziomu i kultury.
Ostatnio edytowane przez filemon : 21.05.2011 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując