Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 21.05.2011, 15:50
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Nie było absolutnie faulu,Pareiko chciał złapać piłkę a Legionista w niego wbił
Chciał złapać, ale nie złapał jełopie. Tak samo jak i wchodzi wślizgiem też chce trafić w piłkę, ale nie trafia. Boże co za pustaki z niektórych z was.
Odpowiedz cytując