TymonPRO napisał(a):

|
Nie było absolutnie faulu,Pareiko chciał złapać piłkę a Legionista w niego wbił
|
Chciał złapać, ale nie złapał jełopie. Tak samo jak i wchodzi wślizgiem też chce trafić w piłkę, ale nie trafia. Boże co za pustaki z niektórych z was.
