Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 21.05.2011, 15:49
Pilkarze za dlugo balowali co widac po dzisiejszej grze - od poczatku Legia była lepsza i zasłuzenie wygrywala. Dobrze, ze jestesmy juz Mistrzem Polski bo przynajmniej mozna na spokojnie ten mecz ogladac. A jeszcze mala statystyka:

"Jak Legia zdobywala Mistrzostwo to zaraz w kolejnym meczu przegrywala z Wisła, jak Wisla zdobywała Mistrzostwo Polski to w nastepnym meczu obydwu druzyn to Legia wygrywala"
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.05.2011 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując