Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 21.05.2011, 15:49
Nawet w TVP studio mówią, że faulu nie było. Radovic w ogóle nie był zainteresowany dogonieniem piłki, tylko wpadnieciem z całej siły w Pareike i wywróceniem się, patrzcie ludzie uważnie
Odpowiedz cytując