Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 21.05.2011, 15:49
Heero napisał(a):Wyświetl post
Ewidentny... faul na bramkarzu! Nurek Radović nie dotyka piłki, wpada na stojącego Pareikę, a ten Gil, Szpak czy jak tam tej <cenzura> na imię widzi jakieś cudy....

Jak nie dotyka piłki?! Ha ha ha ha to co? Wiatr zawiał, że Pareice wpadała już do rąk i poleciała w drugą stronę. Nie ośmieszajcie się!!!
Odpowiedz cytując