Heero napisał(a):

|
Ewidentny... faul na bramkarzu! Nurek Radović nie dotyka piłki, wpada na stojącego Pareikę, a ten Gil, Szpak czy jak tam tej <cenzura> na imię widzi jakieś cudy....
|
Jak nie dotyka piłki?! Ha ha ha ha to co? Wiatr zawiał, że Pareice wpadała już do rąk i poleciała w drugą stronę. Nie ośmieszajcie się!!!
