Titto napisał(a):

|
Dla mnie trochę dziwna decyzja. Wydaje mi się, że powinien ściągnąć Sivakova albo Jirsaka...
|
R.M. przed meczem chyba coś wspominał, że będzie chciał dać odpocząć Melexowi z powodu długiego sezonu i braku przerwy zimowej. Pewnie miał w planach zmienić go w drugiej połowie, stąd taka decyzja.