Wyświetl pojedynczy post
thespecialone
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 21.05.2011, 15:48
Titto napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie trochę dziwna decyzja. Wydaje mi się, że powinien ściągnąć Sivakova albo Jirsaka...

R.M. przed meczem chyba coś wspominał, że będzie chciał dać odpocząć Melexowi z powodu długiego sezonu i braku przerwy zimowej. Pewnie miał w planach zmienić go w drugiej połowie, stąd taka decyzja.
Odpowiedz cytując