mitmichael napisał(a):

|
Tylko i wyłacznie zołta kartka + karny bo tutaj nie złapał Kucharczyka za reke, noge tylko ten na niego wpadl. Pareice sie w ogole nie dziwie
|
Jeżeli sędzia odgwizdał w tej sytuacji faul to nie mógł podjąć innej decyji jak dać czerwoną, bo takie są przepisy. Ciężko to pojąć?