bartek89TS napisał(a):

|
Chłopie znajdz sosne i się o nią pierd...!Jaki karny?za co?tak samo mógł odgwizdać faul na bramkarzu!JE..NA wARSZAWKA!!!ZŁODZIEJE!!ZŁODZIEJE!!!
|
Sam pier..lnij w w sosne. Obejrzyj sobie powtórke. Radovic dziubnął piłkę czubkiem buta=wygrał walke o pozycję, karny jak najbardziej słuszny. Czerwona już nie. Zresztą już powinien byc wcześniej karny po ewidentnej ręce Sobola w polu karnym. Sami jesteśmy sobie winni. Wychodzi nasz minimalizm.