Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 21.05.2011, 15:48
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Chłopie znajdz sosne i się o nią pierd...!Jaki karny?za co?tak samo mógł odgwizdać faul na bramkarzu!JE..NA wARSZAWKA!!!ZŁODZIEJE!!ZŁODZIEJE!!!
Sam pier..lnij w w sosne. Obejrzyj sobie powtórke. Radovic dziubnął piłkę czubkiem buta=wygrał walke o pozycję, karny jak najbardziej słuszny. Czerwona już nie. Zresztą już powinien byc wcześniej karny po ewidentnej ręce Sobola w polu karnym. Sami jesteśmy sobie winni. Wychodzi nasz minimalizm.
Odpowiedz cytując