Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 21.05.2011, 15:47
Niestety, moim zdaniem Pareiko popełnił dość poważny błąd - powinien za wszelką cenę złapać/wykopać piłkę - bo nawet jeśli akcja toczyła by się dalej, to tam po jego lewej stronie biegł Manu, i Pareiko mógłby nie zdążyć. Karny ewidentny. Co do kartki nie wypowiadam się - sytuacja bardzo trudna do oceny, bo w polu wątpie, czy jakakolwiek kartka by za to była - z perspektywy jednej kamery widać ewidentny faul Naszego bramkarza na czerwoną, ale już z perspektywy innej jest zupełnie inaczej.

Pierwsza połowa w wykonaniu Wisły dość słaba. Zupełnie niewidoczny Melikson. Kowalski chyba struga drewno, co chwilę "czyścił" za niego Chavez. Ofensywa praktycznie niewidoczna.

PS. Bardzo spodobało mi się zachowanie Pareiki - widać było że jest na pełnej k....ie.
Powód: taka tam poprawka...
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.05.2011 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując