|
A forum klubu pilkarskiego wypowiadaja sie ludzie, ktorzy z pilka nie maja nic wspolnego.
Ewidenty karny i czerwien, niestety. Sami sobie jestesmy winni. Beznadziejna gra i to sie zemscilo. Mam nadzieje, ze Basalaj i Valkx ogladaja mecz i wydza nasze ogromne braki.
|