Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 21.05.2011, 15:46
A forum klubu pilkarskiego wypowiadaja sie ludzie, ktorzy z pilka nie maja nic wspolnego.
Ewidenty karny i czerwien, niestety. Sami sobie jestesmy winni. Beznadziejna gra i to sie zemscilo. Mam nadzieje, ze Basalaj i Valkx ogladaja mecz i wydza nasze ogromne braki.
Odpowiedz cytując