Ogryzek napisał(a):

Cóż teraz trzeba paradoksalnie bronić tej porażki 0-1 i liczyć na stałe fragmenty gry albo jakąś kontrę. W otwartej grze polegniemy jak nic.
Walczyć twardo w obronie i kontry. Tylko to.
Nie załamywać się Panowie
|
Musiałoby się Wiśle chcieć grać, bo jak na razie to się im nie chce.