Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 21.05.2011, 15:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Cóż teraz trzeba paradoksalnie bronić tej porażki 0-1 i liczyć na stałe fragmenty gry albo jakąś kontrę. W otwartej grze polegniemy jak nic.

Walczyć twardo w obronie i kontry. Tylko to.

Nie załamywać się Panowie
Musiałoby się Wiśle chcieć grać, bo jak na razie to się im nie chce.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując