Kryniu napisał(a):

|
spoko, gramy z nimi rezerwowym składem a oni i tak się męczą( to tylko podkreśla że jesteśmy od nich o poziom wyżej). Dzisiejszy mecz ma nam pokazać kogo wy....ć z klubu.
|
Jaką rezerwą ? Nie ma tylko Jaliensa ( kontuzja ) , Wilka bo pauzuje . Kirm i Sobol odpoczywają.. a tak to reszta składu podstawowa.. poprostu stwierdzili że MP mają to już pier...