Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 21.05.2011, 15:44
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
spoko, gramy z nimi rezerwowym składem a oni i tak się męczą( to tylko podkreśla że jesteśmy od nich o poziom wyżej). Dzisiejszy mecz ma nam pokazać kogo wy....ć z klubu.
Jaką rezerwą ? Nie ma tylko Jaliensa ( kontuzja ) , Wilka bo pauzuje . Kirm i Sobol odpoczywają.. a tak to reszta składu podstawowa.. poprostu stwierdzili że MP mają to już pier...
Odpowiedz cytując