|
Laskowski bardzo obiektywnie podszedł do karnego. Jakbym faulu nie widział, to bym pomyślał, że Pareiko biegł przez 50 metrów by wjechać wyprostowaną nogą w Radovica.
Ja .......ę, przecież to była zwykła stykowa sytuacja. Karny zgoda, ale czerwień? Czy Gilowi przypadkiem sufit na łeb się nie spadł?
|