Kluvi napisał(a):

|
ale za co czerwona? ludzie machną się i tyle żółta najwyżej ile razy było sam na sam że mijał bramkarza jakis koleś i był faul nawet bez kartki.. to było w polu karnym.. bez sensu...
|
Pamiętaj, że gramy z Legią. A sędziowie lubią Legie.