Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 21.05.2011, 15:40
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
ale za co czerwona? ludzie machną się i tyle żółta najwyżej ile razy było sam na sam że mijał bramkarza jakis koleś i był faul nawet bez kartki.. to było w polu karnym.. bez sensu...
Pamiętaj, że gramy z Legią. A sędziowie lubią Legie.
Odpowiedz cytując