Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 21.05.2011, 15:39
CH. napisał(a):Wyświetl post
To był faul Pareiki ? Obiektywnie? Dla mnie to Pareiko stanął w miejscu czekając na piłkę, a Legionista wjechał w niego jak w masło.
Dokładnie. Dopóki nie będzie wprowadzonego oglądania powtórek przez sędziów takie nurki jak Radovic czy Kucharczyk non stop będą wypaczać mecz
Odpowiedz cytując