CH. napisał(a):

|
To był faul Pareiki ? Obiektywnie? Dla mnie to Pareiko stanął w miejscu czekając na piłkę, a Legionista wjechał w niego jak w masło.
|
Dokładnie. Dopóki nie będzie wprowadzonego oglądania powtórek przez sędziów takie nurki jak Radovic czy Kucharczyk non stop będą wypaczać mecz