Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
13038
21.05.2011, 15:35
HEDu
napisał(a):
Jaga jak widac nie chce nawet europucharów, mieć takie setki w tylu meczach i nic nie strzelic.
No to masz odpowiedź czy Jagiellonia chce czy nie. Jasnowidzu
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri