Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
195
21.05.2011, 15:26
Jaka plaża masakra
Nie ma co oceniać bo widać, że chłopaki pojechali chyba tylko pokopać trochę w gałę, a nie zagrać poważny mecz
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS