Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 21.05.2011, 15:04
Po co wystawiamy najmocniejszą 11, jak im się grać nie chce. Wolałbym widzieć Riosa, który może by miał cel, by grać na 100%.
Na razie to sobie biegamy, dajemy im pokopać. Na razie z gry to zdecydowanie ma Legia.
Odpowiedz cytując