Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13036
Stary 21.05.2011, 14:46
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Od teorii do praktyki długa droga. Poza tym co stoi na przeszkodzie aby Solorz teraz wzmocnił potęznie Sląsk?Nic tak nie przyciągnie na 40 tysięczy stadion jak zespół grający w pucharach. Tak licytować się głupotami możemy długo.

Tak samo te stadiony rzekomo mające odmienić naszą piłkę. W dalszym ciągu będzie przychodziło tyle osób co zazwyczaj,na te stare, plus może z tysiąc,dwa nowych i to tak w porywach. Jeśli ktoś uważa,że mecze ligowę będą przyciągać 40 czy 30 tysięcy ludzi to życje w swoim wyimaginowanym świecie.
Marszalku,

Mnie sie wydaje ze na dluzsza mete nowoczesna infrakstruktura (stadiony i w domysle bazy treningowe) wyciagna Polske z kryzysu pilki noznej w jakim tkwimy od paru lat. Wieksze stadiony (a co za tym idzie koszty ich utrzymania) wymusza na wlascicielach inwestycje w trenerow i zawodnikow. Legia (o ile Weiss jest prawda), Wisla. Wydaje mi sie ze i Bakera w POZnaniu dlugo nie wytrzyma. Jak Lech zobaczy ze dobry trener z zagranicy to jednak jest "to" to i POZnan sobie takiego zafunduje. A potem to juz prawem serii: Slask, Lechia (najwieksze stadiony) moze i Zabrze.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując