Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 21.05.2011, 14:31
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Czemu Meliksona nie ma?
gdzie nie ma ? jak jest

Kirm nie gra w podstawowym składzie

i bardzo dobrze , niech wejzie w 2 połowie i pokaże coś więcej niz w ostatnich spotkaniach
Odpowiedz cytując