Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5437
Stary 21.05.2011, 14:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
sergiej pareiko!
Tak dla jaj zostawiłem swoją karierę z 2015 roku i spróbowałem swoich sił z Wisłą na najnowszej łatce.
Pareiko puszczał piłki które leciały w niego, babol za babolem... i wróciłem do swojej poprzedniej kariery...
Odpowiedz cytując