Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
3462
21.05.2011, 14:08
A na jakim publicznym kanale będzie dzisiejszy mecz?
Eh już widzę...
Ostatnio edytowane przez maciekmiszcz : 21.05.2011 o godz. 14:12.
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz