Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5436
Stary 21.05.2011, 13:44
Panowie potrzebuje do Wisly szybkich i dobrych obroncow bocznych...dopiero zaczynam gre ale pod moja taktyke potrzebuje wlasnie takich obroncow. Najlepiej albo z wolnego albo dosc tanich bo na transfery duzo nie ma jak wiecie
Odpowiedz cytując