soku napisał(a):

|
Lech powinien grać w pucharach bo dzieki pkt za zeszłe sezony w pucharach bedzie rozstawiony na kazdym etapie i ma szanse ugrac sporo pkt do rankigu krajowego.
|
Dokładnie, wg mnie wszystkie drużyny pow
inny się podstawiać Lechowi. Ba, myślę, że w dob
rym tonie byłoby oddanie mistrz
ostwa drużynie z Poznania. Wszak są rozstawie
ni w każdej rundzie i mają szansę awansować do fazy grupowej. A wszyscy w
iemy, że silnej Wiśle jest potrzebny silny Lech. A zresztą, po co silna Wisła? Ważne, żeby polskie drużyny grały w puch
arach. Wszyscy jesteśmy wielką rodziną i musimy sobie nawzajem kibicować.