Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13032
Stary 21.05.2011, 13:43
soku napisał(a):Wyświetl post
Lech powinien grać w pucharach bo dzieki pkt za zeszłe sezony w pucharach bedzie rozstawiony na kazdym etapie i ma szanse ugrac sporo pkt do rankigu krajowego.
Dokładnie, wg mnie wszystkie drużyny powinny się podstawiać Lechowi. Ba, myślę, że w dobrym tonie byłoby oddanie mistrzostwa drużynie z Poznania. Wszak są rozstawieni w każdej rundzie i mają szansę awansować do fazy grupowej. A wszyscy wiemy, że silnej Wiśle jest potrzebny silny Lech. A zresztą, po co silna Wisła? Ważne, żeby polskie drużyny grały w pucharach. Wszyscy jesteśmy wielką rodziną i musimy sobie nawzajem kibicować.
Ostatnio edytowane przez murray : 21.05.2011 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując