Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
13030
21.05.2011, 13:32
Lech powinien grać w pucharach bo dzieki pkt za zeszłe sezony w pucharach bedzie rozstawiony na kazdym etapie i ma szanse ugrac sporo pkt do rankigu krajowego.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku