Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13030
Stary 21.05.2011, 13:32
Lech powinien grać w pucharach bo dzieki pkt za zeszłe sezony w pucharach bedzie rozstawiony na kazdym etapie i ma szanse ugrac sporo pkt do rankigu krajowego.
Odpowiedz cytując