Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
Od: 09.2005
Offline
#
169
21.05.2011, 13:31
AS82
napisał(a):
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic
Wg mnie Pareiko nie zagra, pytanie tylko czy zastąpi go Milan czy Filip.
".... i w
każdej
chwili czy dobrej czy
złej
,
będę kochał
Wi
seł
kę
....."
Berni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Berni
Znajdź inne posty napisane przez Berni