Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 21.05.2011, 13:31
AS82 napisał(a):Wyświetl post
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

Wg mnie Pareiko nie zagra, pytanie tylko czy zastąpi go Milan czy Filip.
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując