|
Ech...
Cikos był denny jak do nas przyszedł. Teraz jest na poziomie "poprawny". Ambitny, waleczny, ale poprawny. A niektórzy piszą jakbyśmy mieli słowackiego Maicona w drużynie. Oczywiście - szybko się rozwija i uważam, że powinien zostać.
@criscracow - w systemie w którym gramy jest 3 środkowych pomocników. Więc na logikę - potrzebujemy sześciu. 2 defensywnych, 2 pośrednich i 2 ofensywnych. Co do Garguły 100% racji. Ale ty chcesz jeszcze sprzedać Jirsaka, który co by nie mówić w tym sezonie stał się ważną osobą w drużynie. Do tego zakładając, że Siva nie zostanie na kolejny sezon mamy środek pomocy wyglądający tak: Sobolewski, Wilk, Mączyński, Rado i Melikson - 2 zawodników których możemy brać pod uwagę jako tych, którzy będą grać 90 minut w każdym meczu na wysokim poziomie, bo Sobol jednak latka nie te, Mączyński coś tam gra w ŁKSie ale ma ponoć duże wahania formy, a Rado siedzi na ławie w Kolejarzu. Czyli trzeba by ściągnąć przynajmniej tego Jeża i Kaźmierczaka, żeby mieć możliwość jakichkolwiek roszad.
Słowem - jeśli zostaje Sivakov, to trzeba odstrzelić Gargułę, zweryfikować umiejętności Mączyńskiego i Rado, a potem ewentualnie kogoś ściągnąć. Jeśli Siva odchodzi, to trzeba kogoś ściągnąć bezwarunkowo, plus ew. zastępstwo za Gułę.
|