Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3461
Stary 21.05.2011, 13:10
A macie jakis komunikat z Canal+ ze mecz bedzie odkodowany na C+? Bo wszedzie pisze tylko o TVP
Powód: blad ;)
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 21.05.2011 o godz. 13:23.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując