|
Ale Wy marudzicie. Ostatni mecz, wielkie święto i nie ma różnicy czy G czy E czy H czy sektor O. Wynik w tym meczu w ogóle się nie liczy, tylko święto, różne atrakcje, zabawa dlatego nie ma różnicy gdzie kto siedzi, a potem szturm na Rynek! I normalne że dla wielu chętnych na sektor G zabraknie biletów bez zwzględu na to czy by dziś przyszli czy jutro to i tak 80% chętnych nie zakupi biletu na ten sektor, przyjdzcie w tym meczu dla Wisły, nie sektor. To mecz inny od pozostałych, jedyny taki na rok.
Ostatnio edytowane przez CH. : 21.05.2011 o godz. 13:13.
|