Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 21.05.2011, 13:01
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=nsz_7...eature=related

Stadionowa wersja "Upadku". Polecam
Czwarty raz ktoś to wrzuca. Zanim coś wrzucicie przeglądnijcie ostatnie 2 strony!

Galeria FAIL gifów wymiata
http://fundir.org/gallery,fail_gify,2922,0,0.html
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.05.2011 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując