|
Do osob które nie przepadaja za Cikosem. Widzicie jego postepy z meczu na mecz? bo ja widze i to duże. Moge sie pomylić ale bodajże z Lechem czy Lechią objechał sobie dwóch gości obkrecjąc sie na piłce. Jak dla mnie technike gość powoli sobie jako taką wyrabia także trzeba Go jak najszybciej zakontraktować. Moze nie bedzie tak technicznie grał jak Pablo Alvarez ale zobaczycie jeszcze , że gość zawojuje dużo.
|