Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 21.05.2011, 12:56
No cóż, wczoraj w Bełchatowie było 1.200 osób wcale mnie nie dziwi, że ludzie bojkotują mecze bez klimatu polskiej ligi i dobrze bo może nasz premier wreszcie pójdzie po rozum do głowy...
Inna sprawa, że Legia czy Bełchatów w tym sezonie są jakie są.
A co do kwestii sportowych w tym meczu zadowoli mnie nie tylko wynik, ale ew. zwycięstwo będzie smakować lepiej gdy ten skład nie będzie możliwie najlepszy a np. z Kurto na bramcę Gargułą w pomocy czy Riosem w ataku. Niech mają jeszcze szansę pokazać się przed LM
Ostatnio edytowane przez Fifiorek : 21.05.2011 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując