No cóż, wczoraj w Bełchatowie było 1.200 osób wcale mnie nie dziwi, że ludzie bojkotują mecze bez klimatu polskiej ligi i dobrze bo może nasz premier wreszcie pójdzie po rozum do głowy...
Inna sprawa, że Legia czy Bełchatów w tym sezonie są jakie są.
A co do kwestii sportowych w tym meczu zadowoli mnie nie tylko wynik, ale ew. zwycięstwo będzie smakować lepiej gdy ten skład nie będzie możliwie najlepszy a np. z Kurto na bramcę Gargułą w pomocy czy Riosem w ataku. Niech mają jeszcze szansę pokazać się przed LM
