Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3460
Stary 21.05.2011, 12:55
pytanie do bardziej obeznanych w temacie
mam własny dekoder, Fergusona, jednak nie mam C+ na nim (tzn jest w liście kanałów, ale jako zakodowany)
i teraz pytanie, skoro C+ odblokuje transmisję, będę mógł normalnie przełączyć na ten kanał i będzie tam obraz?
bo jak był ostatnio mecz Lecha z Legią w tvp, to po wejściu nadal nie miałem obrazu
jakieś dodatkowe czynności muszę wykonać?
Odpowiedz cytując