Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44691
Stary 21.05.2011, 12:24
Po włączeniu rano Orange Sportu i zobaczeniu info, że Wisła jest zainteresowana Wawrzyniakiem się momentalnie przebudziłam. Plotki plotkami, ale to jest aż przerażające! Ten gość miał potencjał gdy grał w Widzewie, ale potem głównie jechał na opinii. Nie przepadam za nim- to raz, ale ważniejsze jest to, że my się do ciężkiej choroby mamy wzmacniać.

Poza tym we wczorajszym PS była notka o naszym (i Polonii W) zainteresowaniu Filipem Modelskim z West Hamu (dokładniej: drużyny rezerw tejże drużyny). Osobiście gościa nie widziałam w akcji (co niemal oczywiste), ale po to w klubie są skauci. Cóż, jeśli on dałby radę na boisku, a my finansowo to byłoby miło zobaczyć transfer jakiegoś Polaka.

Co do rozmowy o naszej obronie- jak tam twierdzę, ze pewna to ona nie jest. Widać to w lidze, a co dopiero może być w eu pucharach... Choć może wtedy taki Jaliens i Chavez poczują wysoki poziom i wtedy pokażą pełnię swoich umiejętności (szcz. Holender)?
Niemniej również uważam, że pasowałoby wzmocnić tę formację (o ile wgl wykupimy Osmana).
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując