Moral tej Bajki jest krotki i wszyskim dobrze znany,nie wyrabiaj karty gdyz powod tego jest ci dobrze znany
Same klopoty tylko z karta w tym sezonie
Od nowego bedzie ona niezbedna a wiec trzeba bedzie pomyslec o wyrobieniu jednak w jakim celu sobie teraz utrudniac sprawe

Jesli ktos wchodzi na biletach na mecze to tylko pod gorke dla niego z karta kibica np. w sytuacji jezeli nie moze osobiscie kupic biletu ani nie ma jak dostarczyc znajomemu KK to biletu nie zakupi