Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5008
Stary 21.05.2011, 12:22
Moral tej Bajki jest krotki i wszyskim dobrze znany,nie wyrabiaj karty gdyz powod tego jest ci dobrze znany

Same klopoty tylko z karta w tym sezonie
Od nowego bedzie ona niezbedna a wiec trzeba bedzie pomyslec o wyrobieniu jednak w jakim celu sobie teraz utrudniac sprawe Jesli ktos wchodzi na biletach na mecze to tylko pod gorke dla niego z karta kibica np. w sytuacji jezeli nie moze osobiscie kupic biletu ani nie ma jak dostarczyc znajomemu KK to biletu nie zakupi
Odpowiedz cytując