szczepans21 napisał(a):

obrona potrzebuje 2transfery + klepnięcie Cikosa i Osman, pamietajmy że wraca bunoza.
bez lewego i dodatkowego środkowego to daleko my nie zajedziemy
|
Skoro Cikosz w naszej lidze popełnia tyle błędów to co bedzie w LE nie mówiac już o LM ?