Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5003
21.05.2011, 12:09
wiertar
napisał(a):
wazne i pilne!!! czy kupie zwykly bilet na siebie gdy mam karte kibica( nie zwielem jej ze sobą
)
jeśli nie ma fizycznie karty kibica to nie kupisz biletu. Przy zakupie musisz mieć kartę w ręku
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14