|
Dajcie sobie na wstrzymanie z tym Wawrzyniakiem. Wiekszej medialnej bzdury nie słyszałem
- Nic o tym nie słyszałem - mówi Wawrzyniak. - Pozostanie w Legii jest dla mnie priorytetem - dodaje legionista, który ma za sobą udaną wiosnę.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.05.2011 o godz. 11:30.
|