Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44683
Stary 21.05.2011, 11:27
Dajcie sobie na wstrzymanie z tym Wawrzyniakiem. Wiekszej medialnej bzdury nie słyszałem

- Nic o tym nie słyszałem - mówi Wawrzyniak. - Pozostanie w Legii jest dla mnie priorytetem - dodaje legionista, który ma za sobą udaną wiosnę.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.05.2011 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując