Ludzie! Czytam i oczom nie wierzę- czy wy na pewno oglądaliście te same mecze Wisełki

Widzieliście Chaveza w końcówce sezonu? Każdy wślizg pewny jak cholera- ryzykuje bardzo dużo, ale wychodzi mu to bardzo dobrze, a wy pierniczycie,że jakieś kartki będzie od razu dostawał-a kto ich nie dostaje

Druga sprawa-Cikos czyli najbardziej niedoceniany piłkarz w naszej drużynie, gość jest młody-dostał właśnie powołanie do reprezentacji- coraz bardziej się przydaje w ofensywie,w defensywie też coraz pewniejszy.
Natomiast konieczne jest sprowadzenie lewego obrońcy,bo Paljić to pomocnik a nie obrońca.
No i sprowadzić należy stopera na zmiennika Kew i Osmana, bo wg mnie Bunoza jest za słaby...