http://www.sport.pl/pilka/1,73556,65...a_dopingu.html
Dla mnie to jest jedyny i wystarczający powód żeby nie grać w Wiśle. Takiemu człowiekowi nie można ufać. To, że gra w Legii nie robi mi różnicy. Nawet jednego pana z Cracovii z chęcią widziałbym w naszym składzie.