Wyświetl pojedynczy post
Carrot
Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44680
Stary 21.05.2011, 11:22
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,65...a_dopingu.html

Dla mnie to jest jedyny i wystarczający powód żeby nie grać w Wiśle. Takiemu człowiekowi nie można ufać. To, że gra w Legii nie robi mi różnicy. Nawet jednego pana z Cracovii z chęcią widziałbym w naszym składzie.

Odpowiedz cytując