Weźcie Panowie na wstrzymanie - może za Chaveza będzie lepszy środkowy obrońca? A że Wawrzyniak za darmo, to wiadomo. Może woli Valxcs kasę której jak zwykle mamy za mało wydac na ofensywnych piłkarzy, a do obrony wziać z karta na ręku. Stąd zamiast Chavez za 0,5 mln euro będzie jakiś Macedończyk z kartą na ręku ale za to nowy napastnik czy pomocnik klasy Genkova czy Meliksona
