|
Ratunku... w sprawie Chaveza nie mogą się dogadać, bądź co bądź za w sumie normalne pieniądze biorąc pod uwagę suma/jakość, a będą się z Legią licytować o Wawrzyniaka który pewnie z jednym z wyższych kontraktów by miał w zespole (na poziomie Łobo). Wawrzyniak to właśnie dosadny przykład jak słaba jest to liga. Tu nawet nie chodzi o umiejętności czysto piłkarskie ale o mentalność, piłkarz maksymalnie zblazowany.
Lepiej na Dudu zapolować, za rok kontrakt mu się kończy z Widzewem, więc to ostatnia chwila by coś za niego dostać, a pewność że kontraktu tak wysokiego by nie chciał i by nie wybierał meczy w jakich będzie grał dobrze, a w jakich sobie pochodzi bo nie warto się przemęczać (vide Koks).
|