Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13029
Stary 21.05.2011, 10:45
Fajną drużynę mają w tym Zabrzu, osobiście byłoby mi ich szkoda, gdyby miało się im to wszystko rozpidzielić poprzez sprzedaże Banasia, Jeża, czy Sikorskiego.
Odpowiedz cytując