Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13026
Stary 21.05.2011, 10:44
Cytat:
Oba zespoły będą nierozstawione w II rundzie, więc mogą trafić na Fulham, Salzburg, czy Austrię Wiedeń.
Nie sądzę, żebry gra z Fulham, Salzburgiem czy Austrią Wiedeń było czymś złym z perspektywy finansowej
Legionista
Odpowiedz cytując