wolo_thebest napisał(a):

Ja raz wysłałem i więcej tego nie zrobię. Co prawda może nie konkretnie na plsport, ale pod ten sam numer sms.
Mecz z craxa - odbierałem obraz, może i jakość była gorsza , ale płynnie chodziło, po wysłaniu sms już nie dało się wogóle oglądać - obraz rzeczywiście się porpawił, ale zacinało mi mecz co 5 sekund (może to wina łącza - tylko czemu ani razu mi się nie zacieło jak ogladałem bez tego kodu - sam nie wiem....
|
ja miale mialem podobnie, bez kodu ogladalo sie srednio a z kodem nie dalo rady wogole a mam bardzo dobre lacze, do tego koszt smsa 20 pare zlotych. nie warto