Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
3456
21.05.2011, 10:26
Czy może z okazji puszczenia meczu przez publiczną, C+ odkodowuje swoją transmisję?
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks